ALLinTOO Workshop w Poznaniu

To już IV edycja międzynarodowego workshopu turystycznego ALLinTOO zorganizowanego przez magazyn All Inclusive oraz Turystyczną Organizację Otwartą. W tym roku Wielkopolska Organizacja Turystyczna oraz Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna miały okazję być gospodarzami wydarzenia, które odbyło sięw sali konferencyjnej hotelu Novotel Poznań Centrum.

Warsztaty z każdą edycją cieszą się coraz większą popularnością, w tym roku do udziału zgłosiło się aż 50 wystawców z całego świata i 100 tour operatorów z Polski, Czech, Słowacji i Niemiec.  Celem workshopu było zebranie w jednym miejscu dostawców usług, w tym hotelarzy, resortów wakacyjnych, zarządców atrakcji, firm transportowych i organizacji turystycznych oraz kupujących, przede wszystkim touroperatorów i pośredników turystyki. To nie tylko okazja do poznania ofert, nawiązania kontaktów biznesowych, ale też networkingu i integracji branży.

Wśród wystawców znaleźli się m.in. Melia Bali z Indonezji, Ras Al Khaimah TDA z Emiratów Arabskich, Halla Salalah z Omanu i Emiratów Arabskich, AfricanMosaic Tours and Safari z Kenii, Mozeti Tours and Safaris z Tanzanii i Zanzibaru, D&BHotels z Malty; MTS Globe z Malty, VoiHotels z Włoch, Madagaskaru, Zanzibaru, Wyspy Zielonego Przylądka, Naturmed Hotel CarbonaZrt. z Węgier, Spirit Hotel Kft. z Węgier, IncentiveApp, Hotel JardínTecina&Tecina Golf z Hiszpanii, Grand Horizon z Hiszpanii, Kozmo Hotel Suits& Spa z Węgier,EglesSanatorja z Litwy, EnsanaHealth Spa Hotels z Węgier, HajdúszoboszlóiTurisztikaiNonprofitKft z Węgier, Andersia Hotel and SPA z Polski. 

Po  zaprezentowaniu swoich ofert podczas rozmów stolikowych na uczestników każdego dnia czekała część integracyjna, podczas której wszyscy mogli spędzić miło czas m.in warsztaty robienia pierników czy degustacjawina z winnic regionu Małokarpackiego (Słowacja).

Integralnym elementem warsztatów były dwa fam tripy zorganizowane przez współgospodarzy wydarzenia. Pierwszego dnia uczestnicy wybrali się na zwiedzanie Poznania, natomiast drugiego dnia zorganizowano wyjazdy do Gniezna i Rogalina.

Z perspektywy Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej warsztaty okazały się sporym sukcesem, a zainteresowanie ofertą turystyczną Wielkopolski było znaczne, szczególnie propozycje programów wycieczek szkolnych, turystyka senioralna oraz rozwijająca się w Wielkopolsce enoturystyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *